ثبت نام یا علامت تجاری

برای ثبت آرم تجاری یا همان برند خود هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی تاخیر نکنید.
با این کار خیال خودرا آسوده کرده و پشتوانه ای برای زحمات خود ایجاد خواهید نمود.

ثبت شرکت

اگر فعالیت در قالب شخص حقوقی، مسیرهای توسعه بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد، می توانید کلیه مراحل حقوقی ثبت شرکت و اخذ مجوزهای مرتبط را به صورت اینترنتی طی نمائید.

اخذ بارکد GS1

بارکد بین المللی جی اس وان، لازمه عرضه کالا در فروشگاههای زنجیره ایست، پس از ثبت نام در ایران کد و دریافت کد ملی کالای خود، اگر کالای تولیدی توزیعی یا وارداتی شما قابلیت ارائه در فروشگاههای زنجیره ای را دارد، می توانید اقدام به دریافت بارکد بین المللی GS1 نمائید.

ایجاد کاتالوگ آنلاین

کالا و خدمات خود را در اینترنت به کاربران معرفی کنید، کاتالوگ محصول شما در دنیای آنلاین همیشه و از همه جا قابل دسترس است.
با این کار نه تنها شعبه ای از کسب و کار خود را به صورت مجازی راه اندازی کرده اید، بلکه فرصتی فراهم نموده اید تا موتورهای جستجو رهگذران بیشتری را به سمت ویترین شما هدایت کنند.

عضویت در ایران کد

در دنیای مجازی جلب اطمینان کاربران و بازدیدکنندگان وب سایتها یکی از بزرگترین دغدغه های فعالین اقتصادی است. دریافت شناسه های معتبر از نهادهای ذیصلاح کمک بزرگی برای جلب اطمینان کاربران خواهد نمود.
یکی از معتبرترین مراکز ارائه شماسه کسب و کار "مرکز ملی شماره گذاری کالا و شناسه خدمات" می باشد.

خدمات آنلاین

مهمترین قسمت ورود حرفه ای به دنیای اینترنت این است که تا جای ممکن کالا و خدمات خودرا به صورت آنلاین ارائه وپشتیبانی نمائید.
انجام این کار می تواند با راه اندازی برنامه موبایلی مختص تجارت خودتان، ایجاد فروشگاه، ایجاد سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، خدمات پس از فروش و یا باشگاه مشتریان شروع شده وتوسعه یابد.

دریافت بارکد ملی

برای محصول خود، چه کالا باشد و چه خدمت کد ملی معتبر دریافت نمائید، مشخصات فنی محصول شما به صورت تعاریف استاندارد فارسی و انگلیسی یک بار در پرتال ملی اطلاع رسانی کالا و خدمات معرفی شده و پس از آن در صورت نیاز شما به متقاضی معرفی می گردد.
اخذ این کد 16 رقمی ملی، قابلیت شناخت و لمس محصول شما را در دنیای مجازی تا حدزیادی برای کاربر میسر می سازد.